KONST / Litografier / Färglitografier 15038400
nr 1503 8400
Jussi Taipaleenmäki
(f. 1948), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, färglitografi, numrerad 285-upplaga, yttermått inklusive ram: ca 40x45 cm
Utrop:
500 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:48:34
Jussi Taipaleenmäki
Läs mer om Jussi Taipaleenmäki